Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał sprawy Agaty (wideo)

Utworzony przez Gość, 18 czerwca 2008 r. o 14:15 Powrót do artykułu
Congrats to Miss "Agata". Also, good thing, that random foreign citizens did not have to make gathering to pay her abortion abroad, that would be terrible shame for your country. This happened in Egypt and Malaysia and Thailand and stuff, but inside EU? Stay strong. Fight prolife terror. You can do it.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam na najbliższy felieton Jego Ekscelencji abpa Józefa Życińskiego w Gazecie Aborczej http://img210.imageshack.us/img210/5342/gazabxku3.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Helena napisał:
Congrats to Miss "Agata". Also, good thing, that random foreign citizens did not have to make gathering to pay her abortion abroad, that would be terrible shame for your country. This happened in Egypt and Malaysia and Thailand and stuff, but inside EU? Stay strong. Fight prolife terror. You can do it.
http://www.abort73.com/HTML/AbortionPictures/images/abortion-08-01.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arcybiskup Życiński trochę się spóźnił, pewnie bal się ,że za pospiech obetną mu premię w redakcji Gazety Wyborczej http://www.abort73.com/HTML/AbortionPictures/images/abortion-08-01.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Thank you for nice picture. I have had home made abortion, so I could carefully research everything that exited my uterus, and I did so. Since then, I am immune to people, who post pictures of late-term abortions. Also, the photographed person would have VERY small hand. Actually, it does not matter. Even if abortions REALLY looked like this, still, every woman has right to decide if she is willing to share her body with someone else. Now, some REAL abortion pictures for you. It is huge, hence I am linking: REAL abortion pics
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.abort73.com/HTML/AbortionPictures/images/abortion-08-01.jpg www.abort73.com/HTML/AbortionPictures/images/abortion-07-01.jpg amightywind.com/abortionf/abortion06.jpg anti-abortion.info/images/aborted_9_week_fetus.jpg www.circleofprayer.com/abortionposter4.jpg www.abortion.org.au/gestationalage.jpg www.abortion.org.au/malachi.jpg www.davidmacd.com/images/fetus08.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
www.abort73.com/HTML/AbortionPictures/images/abortion-08-01.jpg www.abort73.com/HTML/AbortionPictures/images/abortion-07-01.jpg amightywind.com/abortionf/abortion06.jpg anti-abortion.info/images/aborted_9_week_fetus.jpg www.circleofprayer.com/abortionposter4.jpg www.abortion.org.au/gestationalage.jpg www.abortion.org.au/malachi.jpg www.davidmacd.com/images/fetus08.jpg
Widzę że faceci w czarnych sukienkach i babki w moherowych beretach szaleją!!! A "Krzysiek" to chyba ks. Krzysztow Podstawka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epoka 21 napisał:
Nie zabijaj mnie mamo pozwól mi żyć jak Tobie pozwolono kochaj mnie mamo nawet jeśli będę kaleką to Bóg posłał mnie do Ciebie nie usuwaj mnie ze swojego łona nie pozwól by mnie zamordowano mamo ja Cię kocham prosze nie usuwaj mnie słuchaj Boga głosu i pozwól mi żyć nie zabijaj mnie ja tak bardzo pragnę dla Ciebie żyć kocham Cię mamo pozwól mi być dla Ciebie Darem Bożym nie zabijaj mnie pokochaj sercem i życie ofiaruj nie zabijaj mnie mamo nie zabijaj,mnie mamo!! ja już żyje w Twym łonie mamy krew taką samą i już rosnął mi dłonie nie zabijaj mnie mamo!! ja chcę żyć w Twoim świecie Tyś jest mą życia ramą a ja jestem Twe dziecię nie zabijaj mnie mamo!!! nie chcę pójść w ręce kata choć już skazał mnie tato ja chcę żyć i mieć brata nie zabijaj mnie mamo!!! ja Twym dzieckiem,rodziną ciało mamy to samo połączone pępowiną zabij myśl o ABORCJI!! nie rozstawiaj się z niebem nie zabraknie nam porcji podzielimy sie chlebem pozwól mi się urodzić!! daj mi szanse na życie nie daj się złemu zwodzić Bogu oddaj się skrycie On nam w życiu pomoże nie będziemy żyć same Ciebie proszę,mój Boże weź w opiekę mą mamę
co za bzdurny wierszyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram kolezanke, ktos sobie moze myslec ze jak sie zachodzi w ciaze to takie proste jest urodzic dziecko- moze i tak ale nalezy je potem wychowac, dac mu dom, opieke, to rodzaj poswiecenia sie dla drugiej osoby a nie zabawa. Kazda glupia potrafi isc do lozka, zrobic dziecko i je urodzic i dlatego domy dziecka pekaja w szwach i ciagle sie serce kraje sluchajac jakie straszne rzeczy robia nieodpowiedzialni rodzice( nie wspomne juz o molestowaniach i znecaniem sie psychicznym i fizycznym ). Mysle ze ta dziewczyna choc na pewno dużo przeszła pewnie nie zdajac sobie do konca z tego sprawy bo jest bardzo młoda zrobila najlepiej jak tylko mogla bo co mogla dac temu dziecku? nic, oddac je do domu dziecka? rodzicom zastepczym? niech kazdy postawi sie na jej miejscu i nie gada jakiś bzdur o Bogu bo Bog jeszcze nigdy nie nakarmił glodnych dzieci i nie mieszajmy go do tego, kazdy madry jest i chce doradzac, oceniac ale niech przyjrzy sie sobie ile glupich rzeczy w zyciu zrobil, ile razy uprawial sex i czy zawsze byl w stanie przyjac za ta chwile rzyjemnosci odpowiedzialnosc bo tak naprawde kazda z nas mogłaby byc na jej miejcu. Niech sobie kazda popatrzy na osobe w jej wieku i pomyli co by zrobila jak by zaszla w ciaze. Z poważaniem dla nieodpowiedzialnych rodzicow Agatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='takitam' date='18.06.2008, 16:25' post='31947'] Arcybiskup Życiński trochę się spóźnił, pewnie bal się ,że za pospiech obetną mu premię w redakcji Gazety Wyborczej HEJ TAKITAM, NO I CO, CZY TO JEST ZYCIE? JAKAS KPINA CHYBA...NIE ZAWRACAJ CO WRAZLIWSZYM GLOWY TAKIMI FOTOMONTAZAMI, BO ABORCJA PLODU TAK NIE WYGLADA! NERWY PUSZCZAJA NA TEKIA MANIPULACJE I BRAK ELEMENTARNEJ WIEDZY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeden plus w tym, że ateiści się skrobią - coraz mniej patologii na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heheh, jasne, niedługo wymrze moherowy ród i może w tym kraju zrobi się normalnie. Kobietom pozwoli się decydować o sobie a do szkól wprowadzi rzetelną wiedzę na temat antykoncepcji. Przykład Agaty jest wyraźnym sygnałem, ze w Polaczkowie musi się w końcu coś zmienić, jeżeli mamy ustawę taką jaką mamy to przynajmniej edukujmy rzetelnie i prawdziwie. Gdyby ta dziewczyna wiedziała jak się zabezpieczać skutecznie to być moze nigdy coś takiego jej by nie spotkało. A tak krzyczy się i straszy, ze pigułki są złe, prezerwatywy też a skutki widać - małoletnie zachodzą w ciażę i nikt się już nimi nie przejmuje. Jest takie mądre powiedzenie, ze lepiej zapobiegać i to powinno skłonić wiele osób do zastanowienia, jeżeli mówią nie aborcji to przynajmniej niech udostępnią darmową dla najbiedniejszych i powszechną antykoncepcję a nie wymyślają bzdurne kalendarzyki i inne zawodne metody. To nie średniowiecze, tamte czasy już minęły a dzisiaj w większości uprawia się seks dla przyjemnosci i to boli najbardziej "działaczy" religijnych i kk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ta dziewczyna jest skończonym dnem... I nie pieprzcie mi, że my też robiliśmy dużo głupich rzeczy w jej wieku!!! Bo w jej wieku to może jedną fajkę po kryjomu gdzieś zapaliłam i to wydawało mi się wielkim przewinieniem. Na pewno nie dawałam d***! i ani rok anie dwa lata później! Zwłaszcza jeśli nie wie się co to jest seks i do czego prowadzi. A to że ta dziewczynka przespała lekcje biologii to tylko można współczuć. A aborcja będzie w jej psychice przez resztę życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bbbb napisał:
Ty nie usuwaj, ródź co chcesz, daj się gwałcić co wieczór, co dzień, dawaj na okrągło, i ródź sobie co zechcesz ile zechcesz, od innych WARA!!!!!!!!!![/quote] [quote name='Helena' post='31943' date='18.06.2008, 16:04']Congrats to Miss "Agata". Also, good thing, that random foreign citizens did not have to make gathering to pay her abortion abroad, that would be terrible shame for your country. This happened in Egypt and Malaysia and Thailand and stuff, but inside EU? Stay strong. Fight prolife terror. You can do it.
po co ta zlosc nie przesadzaj z tymi wykrzyknikami idioto/ko, wow what a surprise international rumour ? Who the hell are you to tell what is right what is wrong ? EU ? bullshit just on paper, we r polish nation, 50 years before EU, and that the way it is ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epoka 21 napisał:
Nie zabijaj mnie mamo pozwól mi żyć jak Tobie pozwolono kochaj mnie mamo nawet jeśli będę kaleką to Bóg posłał mnie do Ciebie nie usuwaj mnie ze swojego łona nie pozwól by mnie zamordowano mamo ja Cię kocham prosze nie usuwaj mnie słuchaj Boga głosu i pozwól mi żyć nie zabijaj mnie ja tak bardzo pragnę dla Ciebie żyć kocham Cię mamo pozwól mi być dla Ciebie Darem Bożym nie zabijaj mnie pokochaj sercem i życie ofiaruj nie zabijaj mnie mamo nie zabijaj,mnie mamo!! ja już żyje w Twym łonie mamy krew taką samą i już rosnął mi dłonie nie zabijaj mnie mamo!! ja chcę żyć w Twoim świecie Tyś jest mą życia ramą a ja jestem Twe dziecię nie zabijaj mnie mamo!!! nie chcę pójść w ręce kata choć już skazał mnie tato ja chcę żyć i mieć brata nie zabijaj mnie mamo!!! ja Twym dzieckiem,rodziną ciało mamy to samo połączone pępowiną zabij myśl o ABORCJI!! nie rozstawiaj się z niebem nie zabraknie nam porcji podzielimy sie chlebem pozwól mi się urodzić!! daj mi szanse na życie nie daj się złemu zwodzić Bogu oddaj się skrycie On nam w życiu pomoże nie będziemy żyć same Ciebie proszę,mój Boże weź w opiekę mą mamę
Aż się popłakałam jak przeczytałam ten wiersz. Cieszę się, że są jeszcze na tym świecie wrażliwi, zdwowo myślący ludzie. Chwała wam za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam napisał:
Nie, nie zaplacila, za to zaplacilo ubezpieczenie, tak jak za wszystkie inne konieczne dla zdrowia psychicznego i fizycznego zabiegi medyczne.
nastepnym zabiegiem dla utrzymania zdrowia psychicznego moze byc lobektomia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roza napisał:
nastepnym zabiegiem dla utrzymania zdrowia psychicznego moze byc lobektomia
co by było dobre dla ogółu, bo róże by nie mogły się popisywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co panie od planowania rodziny wiedzą o syndromie poaborcyjnym i koszmarze jaki kobietom towarzyszy potem do końca życia. Jeśli dziewczyna była za młoda na wychowywanie dziecka to przecież są setki rodzin czekających na na adopcję. Może teraz będzie jej łatwiej, ale nie wierze, że jest zadowolna z tego co zrobiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wam napisał:
Ciekawe co panie od planowania rodziny wiedzą o syndromie poaborcyjnym i koszmarze jaki kobietom towarzyszy potem do końca życia. Jeśli dziewczyna była za młoda na wychowywanie dziecka to przecież są setki rodzin czekających na na adopcję. Może teraz będzie jej łatwiej, ale nie wierze, że jest zadowolna z tego co zrobiła.
.."wam", a ty wiesz o syndromie poaborcyjnym z własnej praktyki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Zwłaszcza jeśli nie wie się co to jest seks i do czego prowadzi. A to że ta dziewczynka przespała lekcje biologii to tylko można współczuć.
Na lekcjach biologii nie rozmawia się na temty związane z antykoncepcją. A seks bez zabezpieczenia zazwyczaj prowadzi do ciąży. Dlaczego wszyscy bronią życia poczętego a istniejące już ich nie obchodzi? Zamiast pomóc dziewczynie obrzucacie ją błotem, a gdzie byliście kiedy szła z tym chłopakiem do łóżka? Dlaczego nikt jej nie powiedział, zeby się zabezpieczyła? To wasza wina moherowe draństwo, ze młodzieży nie ma kto edukować z wiedzy o seksualności i atykoncepcji czego efektem są dramaty młodych ludzi zupełnie nieprzygotowanych na rodzicielstwo. Tak wyglada wasza katolicka miłość - obwinianie, wyzywanie, życzenie najgorszego. To obrzydliwe, że ludzie na codzień deklarujacy się jako wierzący mają w sobie tyle złości i jadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...